СТУДЕНТИ КАФЕДРИ БКМТ З НАЧАЛЬНИМ ВІЗИТОМ У ПЕНСІЙНОМУ ФОНДІ УКРАЇНИ

На кафедрі БКМТ тривають навчальні практики. Студенти знайомляться з роботою організацій та підприємств різних форм власності та напрямів діяльності. 9 червня студенти I курсу кафедри за напрямами підготовки «Економічний консалтинг та бізнес-економіка» і «Економічна кібернетика та програмування» відвідали Мелітопольське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області.

Студенти дізнались про основні принципи пенсійного забезпечення в Україні, особливості роботи Пенсійного фонду у місті Мелітополі, новітні технології в роботі фонду та багато іншого. Останні роки пенсійні питання є чи не найактуальнішою темою серед населення України. Для того щоб забезпечити собі гідне майбутнє молодь повинна замислюватись над цими питання на самому початку трудової кар’єри.

К.е.н., доцент кафедри БКМТ Бакіна Т.В.