МАРКЕТОЛОГИ ТДАТУ НА ЗУСТРІЧІ З ПРЕДСТАВНИКАМИ КОМПАНІЇ «HEGELMANN TRANSPORTE UKRAINE»

3.06.21 в межах навчальної практики студенти спеціальності маркетингу зустрілися з представниками компанії Hegelmann Transporte Ukraine.

Транспортна компанія Hegelmann Transporte Group вже більше 20 років надає послуги логістики по всьому світу. Такий багаторічний досвід дозволив компанії зайняти високі місця в самих різних рейтингах серед компаній, що здійснюють вантажотранспортними перевезеннями по країнах Європейського Союзу.

Мелітопольський філіал міжнародної логістичної компанії, що займається вантажоперевезеннями по Європі, планує розширення. Перевагою компанії є те, що вони працевлаштовують випускників ВНЗ і молодих людей, у яких немає великого досвіду роботи. Одним з головних критеріїв для працевлаштування – знання іноземної мови і цілеспрямованість. Олена Вікторівна Артамошина розповіла маркетологам про діяльність компанії та вимоги до студентів при працевлаштуванні. Студенти – маркетологи старших курсів вже працюють у компанії та розвивають свої практичні навички.

Колектив кафедри маркетингу дякує компанії Hegelmann Transporte Ukraine за співпрацю та можливість працевлаштування студентів спеціальності «Маркетинг».