СТУДЕНТИ КАФЕДРИ БКМТ ВІДВІДАЛИ КОМПАНІЮ «БИОЛ»

На кафедрі БКМТ триває навчальна практика. В рамках практики студенти спеціальності 051 «Економіка» відвідали одну з найбільших промислових компаній міста «Біол». Основною сферою діяльності компанії є створення посуду з високоякісного харчового алюмінію з антипригарним покриттям та виробництво класичного посуду з чавуну. На даний момент товари компанії успішно продаються не тільки в Україні, а й багатьох країнах ближнього зарубіжжя, а також Європи. Високий рівень продукції компанії підтверджують численні сертифікати якості, отримані за роки роботи, в тому числі ISO 90001.Студенти мали можливість побачити технологічний процес, поспілкуватися з начальниками виробничих цехів, планово-економічного та маркетингового відділів.

Тетяна Бакіна,

к.е.н., доцент кафедри БКМТ