СТУДЕНТИ ФЕБ СЕРЕД НАЙКРАЩИХ У КОНКУРСІ «МІС ТА МІСТЕР ТДАТУ -2019. МІСІЯ ЗДІЙСНЕНА»

Квітень відзначився одним із найголовніших свят університету «Міс та Містер ТДАТУ -2019. Місія здійснена». Це навіть не просто конкурс краси та талантів, а також видовищний концерт, до якого учасники готувалися довго та старанно.

Від факультету економіки та бізнесу взяли участь п’ять  студентів: Борисенко Ольга (21-МН), Чукина Катерина (11-ФБ), Мартинова Наталя (21-МН), Коньшин Вадим (11-МК) та Челпанова Ангеліна (21-МН). Ми пишаємося нашими студентами, їх сміливістю та талановитістю!

Цього року конкурс проходив у стилі секретних агентів. Головною місією учасників було відшукати дух студентства. Окрім виходу у спецкостюмах агентів, студенти демонстрували весільні й вечірні наряди та купальники. Обов’язковим етапом конкурсу був індивідуальний виступ, який презентував талант учасника. У перервах між виходами на сцені виступали творчі колективи міста та співаки університету.

За результатами рішення журі студенти факультету економіки та бізнесу отримали такі номінації:

Міс креативність та Міс глядацьких симпатій  –  Наталія Мартинова

Містер талант та Містер глядацьких симпатій  –  Вадим Коньшин

Міс стиль  –  Ангеліна Челпанова

Третя  віце-міс та Міс топ-модель  –  Катерина Чукина

Друга віце-міс та Міс фото  –  Ольга Борисенко

Вітаємо усіх студентів з яскравим виступом та бажаємо подальших творчих успіхів та перемог!!!