СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ СВЯТКУЮТЬ ДЕНЬ МІСТА

29 вересня 2019 року наше рідне місто Мелітополь святкувало свій День народження. Йому виконалося 235 років!

Одного разу мама спитала мене, у якому місті країни я б хотіла жити. Я їй відповіла, що, якщо не в Києві, то у Мелітополі. Київ – тому що там пройшли найцікавіші роки мого життя – студентські, Мелітополь – бо це рідне, й таке затишне місто!

У різні роки святкування Дня народження було пов’язано з різними подіями. Доволі тривалий час святкові заходи відбувались на День машинобудівника, адже Мелітополь по праву вважався містом машинобудівників. І це було не тільки свято Дня народження, але й свято професіоналів своєї справи, людей, які усе своє життя віддавали справі машинобудування в країні.

Пізніше, декілька років поспіль, День народження святкували 12 вересня, в день шанування Великого князя Олександра Невського –  талановитого полководця, дипломата, мудрого та сильного правителя, який усі сили поклав на захист Руської Землі від іноземних загарбників. А Православна Церква прославила князя за лагідне служіння ближнім і милостиву допомогу, надану народу в часи важких випробувань і поневірянь. До того ж один з найголовніших храмів міста носить ім’я цієї людини.

Великому князю Володимирському Олександру Невському випала нелегка доля: «для порятунку Русі він повинен був одночасно виявити доблесть воїна і смиренність ченця». Слава цієї людини була великою вже за життя. Розуміючи, що монгольське рабство – це принизливий і тяжкий тягар, він, тим не менш, доклав чимало зусиль до збереження миру з Ордою, який давав йому можливість всі сили кинути на відбиття агресії з боку католицького заходу. Окатоличення для православної Русі означало не тільки фізичне знищення, а й духовну смерть.

Тому іноді дуже важливо буває піти на тяжкі й неприємні поступки заради досягнення більш вагомої й доленосної мети!

Але, оскільки 12 вересня – фіксована дата, то зручніше б було святкові заході проводити у вихідні.

Тепер свій День народження місто святкує в останню суботу вересня.

Мелітополь – це найпривітніше та найінтеркультурніше місце, де живуть такі різні, але такі рідні люди! Із року в рік місто стає все кращим та більш сучаснішим.

Це свято об’єднує усіх мешканців та гостей Мелітополя й демонструє, чого мелітопольці досягли за рік. Тому майже усі підприємства, організації, заклади освіти, культури та спорту влаштовують на честь свята тематичні виставки.

Факультет економіки та бізнесу ім. Дмитра Моторного взяв безпосередню участь у святкуванні, влаштувавши яскраву фотозону, що дозволило надати необхідну інформацію про наявні в нас спеціальності усім бажаючим. Також, до уваги оточуючих були представлені досягнення факультету – призові кубки та грамоти, заслужені командами студентів ФЕБ за найкращі результати у різноманітних турнірах, конкурсах й змаганнях.

Дякуємо найактивнішим студентам факультету економіки та бізнесу за допомогу та організацію заходу! Студентська рада ФЕБ вітає мелітопольців з Днем міста та бажає тільки хорошого настрою, рідних людей поряд й гарного відпочинку!

Заступник декана факультету

економіки та бізнесу з ОВР О.О. Васильченко