Участь маркетологів у якості експертів екологічного проекту «ZERO WASTE SCHOOL»

У рамках  екологічного проекту «ZERO WASTE SCHOOL» 26  вересня 2019 року у парку ім. Горького м. Мелітополь  відбулась зустріч з учнями шкіл м. Мелітополя, на якій  викладачем кафедри маркетингу Нехай Вікторією Василівною та асистентом кафедри геоекології та землеустрою Скиба Вікторією Павлівною разом зі студентами була проведена презентація на тему «Гроші зі сміття».

Заходи з реалізації всеукраїнського екологічного проекту, а саме, акція «ZERO WASTE DAY MLT», було організовано НВК №16 (координатор педагог-організатор Денисова А.Ю), з яким кафедра маркетингу підтримує давні дружні відносини щодо залучення до навчання у ТДАТУ випускників шкіл.

Після урочистого відкриття з гостей заходу, учнів 9-11 класів міських шкіл та їх вчителів було сформовано 6 команд, які відвідали 6 локацій, одну яких  було організовано Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного.