Сприяння розвитку інтернаціоналізації на кафедрі ПУАП

Кафедра публічного управління, адміністрування та права приділяє багато уваги розвитку інтернаціоналізації та зовнішньому співробітництву, що відіграє ключову роль у якісній підготовці майбутніх фахівців.
10 червня 2021 року кафедрою було проведено он-лайн зустріч здобувачів вищої освіти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» із відповідальним директором відділу міжнародного обміну та співпраці Університету Jiamusi (Китай) паном Dezhong Wang із залученням представників ТДАТУ та професора кафедри філософії НТУ «Харківського політехнічного інституту» Ольги Дольської, на якій обговорювалися питання системи освіти у Китаї, зокрема розглядалися питання вступу іноземних студентів, системи оцінювання знань та навчального процесу.