МАРКЕТОЛОГИ ТДАТУ В АГЕНЦІЇ РОЗВИТКУ МЕЛІТОПОЛЯ

8 червня 2021 року в межах навчальної практики студенти спеціальності «Маркетинг»  відвідали Агенцію розвитку Мелітополя, що сприяє сталому розвитку міста Мелітополь за рахунок залучення іноземних інвесторів та фондів. Основними цілями діяльності Агенції є підвищення інвестиційної привабливості, поліпшення бізнес-клімату міста Мелітополь, представництво та налагодження комунікацій та налагодження співпраці з міжнародними організаціями та фондами, сприяння залученню та реалізації у місті міжнародних проектів матеріальної та технічної допомоги, промоції території та муніципальний маркетинг.

Олександр Мостовий, випускник кафедри маркетингу, розповів майбутнім маркетологам про діяльність Агенції розвиту Мелітополя  та проекти, які були реалізовані для розвитку нашого міста. Студенти дізналися дуже багато цікавої та корисної інформації та охоче приймали участь у бесіді. Студенти отримали позитивні враження від зустрічі та масштабів діяльності Агенції.

Колектив кафедри маркетингу дякує Агенції розвитку Мелітополя за теплу зустріч та співпрацю.