Співробітники кафедри БКМТ приймали участь в роботі спеціалізованого аграрного форуму «AgroPro»

11 лютого 2020р. співробітники кафедри БКМТ приймали участь в роботі спеціалізованого аграрного форуму «AgroPro», який проводився у м. Запоріжжя у приміщенні «Козак-палацу».

Основним тематичним вектором було обрано напрями освоєння закордонних ринків сільськогосподарської продукції. На форумі, окрім іншого, обговорювалися проблеми забезпечення ефективного розвитку експортоорієнтованого малого та середнього аграрного підприємництва.

В дискусії взяли участь представники митних органів, державних та недержавних консалтингових організацій, сільськогосподарські виробники.

Також учасники форуму мали можливість ознайомитися із зразками продукції, яку виробляють місцеві аграрії, а також проаналізувати рівень техніко-технологічного забезпечення сільськогосподарського виробництва в регіоні.

Програма роботи аграрного форуму «AgroPro».