Спілкування з експертами збагачує професійні знання студентів

Студенти-маркетологи групи 11МК разом зі своїм куратором 11 лютого відвідали IV Спеціалізований агрофорум «Agro Pro», який проходим у виставковому центрі «Казак-Палац» м.Запоріжжя. Експерти обговорювали проблематику формування сприятливого середовища для експорту сільгосппродукції та продукції сільгоспмашинобудування. Особливий інтерес для студентів-маркетологів мало обговорення маркетингової баз успішної практики експорту продукції з урахуванням ризиків роботи на зарубіжних ринках. Паралельно з форумом проходила агропромислова виставка «Агротехсервіс», де студенти мали змогу ознайомитись із пропозиціями та інноваційними розробками вітчизняних виробників, подивитись велику сільськогосподарську техніку та поспілкуватись із представниками компаній.