Щорічна науково-технічна конференція студентів і магістрантів ТДАТУ імені Дмитра Моторного

12 листопада 2019 року на кафедрі “Бізнес-консалтинг та міжнародний туризм” проходила щорічна науково-технічна конференція студентів і магістрантів ТДАТУ імені Дмитра Моторного. Було присутніми близько 70 осіб, серед яких співробітники кафедри, учні місцевих та районних шкіл, студенти факультету «Економіки та  бізнесу». Тематика доповідей була досить різноманітною та стосувалася особливостей розвитку селянських господарств за умов земельної реформи, макроекономічних аспектів державного регулювання, сучасної специфіки споживацької культури та напрямків розвитку національного туризму. Кращими доповідями було визнано наступні: «Сприйняття реклами в соціальних мережах та інших інтернет – ресурсах представниками покоління z», доповідач Ткачук Юлія 11 МН та  «Види лікувальних грязей» доповідач Конча Карина 11 ТР.