Кафедра ПТБ на ІІ міжнародній науково-практичній конференції

26 грудня 2019 року в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулося пленарне засідання ІІ міжнародної науково-практичної конференції «СУЧАСНІ ШЛЯХИ РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА: ТЕНДЕНЦІЇ ТА ІННОВАЦІЇ».  Були заслухані та обговорені шляхи наукової євроінтеграції університетів, нова технологія обробітку парів в умовах Півдня України, питання якості грибної сировини, а також напрями підвищення конкурентоспроможності фермерських господарств.

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності взяв активну участь в обговоренні актуальних питань аграрного виробництва .