Семінар міжнародного проекту з академічної доброчесності для викладачів факультету економіки та бізнесу

1 грудня 2021 року у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбувся семінар міжнародного проекту з академічної доброчесності для викладачів факультету економіки та бізнесу, в якому прийняв активну участь колектив кафедри маркетингу. З доповіддю на тему: «Академічна доброчесність: інтерпретація даних опитування заради якісних змін» виступила завідувачка відділу МЯОД університету доцент Радмила Скляр, яка акцентувала увагу слухачів на питаннях сутності системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти, нормативній базі університету щодо АДЧ, в тому числі кодексі честі та антикорупційній програмі, а також на принципах академічної доброчесності.
Крім того, завідувачка МЯОД довела до відома колективу факультету інформацію про результати анкетування здобувачів вищої освіти щодо дотримання академічної доброчесності від Американських рад з міжнародної освіти за сприяння Посольства США в Україні, Міністерства освіти і науки України. Опитування, в якому прийняли участь 1234 студента денної форми навчання (46 %) та 226 викладачів (80%), проводилося з 1грудня 2020 року до 12 лютого 2021 року з використанням матриці «Світлофор» від Американських рад. Результати, отримані в результаті опитування, сприяли виникненню дискусії відносно відповідей на деякі питання блоку внутрішньоінстутиційних норм забезпечення АДЧ та дозволили акцентувати додаткову увагу слухачів на деяких спірних моментах.
Після виступу доповідача зустріч проходила в форматі «питання-відповідь». Під час семінару склалася дружня робоча обстановка, тема семінару дуже актуальна і зустріч оказалась корисною.