СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ПО ВИКОРИСТАННЮ ІНТЕРАКТИВНОГО ОБЛАДНАННЯ

Слід зазначити, що освіту ХХІ століття неможливо уявити без застосування сучасних технічних засобів навчання.
1 грудня у ТДАТУ відбувся семінар-практикум щодо ефективного застосування інтерактивної дошки у освітньому процесі здобувачів вищої освіти. У заході взяли участь викладачі кафедр «Маркетинг» та «Технічний сервіс та системи в АПК». Семінар-практикум був проведений доцентами кафедри технічної механіки та комп’ютерного проектування імені професора В.М. Найдиша Ларисою Бондаренко та Юлією Холодняк.
У рамках заходу викладачі дізналися про основні технічні особливості сучасної інтерактивної дошки, засоби програмного забезпечення, спеціалізовані інструменти для проведення лекційних та практичних занять.
Озвучені теми були актуальні для всіх викладачів, оскільки значно покращують умови та якість навчання.
Викладачі запрошених кафедр зацікавилися всіма можливостями нового обладнання, вони ставили багато питань та взяли активну участь у обговоренні окремих аспектів його використання.