Наукові видання

Назва СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ РОЗВИТКУ КОНВЕРГЕНЦІЇ ТЕХНОЛОГІЙ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ
Автор (и) Волощук Ю.О., к. е. н., доцент,
директор навчально-наукового інституту дистанційної освіти
Подільський державний аграрно-технічний університет
E-mail : yuliya_kp@ukr.net
Анотація В статті досліджено можливості економічного розвитку агропромислового комплексу з врахуванням особливостей та прикладного застосування конвергентних технологій, що дозволять підняти и на якісно новий рівень соціальну сферу та життя населення. Окреслено теоретичне підґрунтя поняття NBIC-технологій, наведено тенденції впливу NBIC-конвергенції на суспільний устрій та визначено вплив конвергенції на прикладі розвитку агропромислового комплексу.
Ключові слова конвергенція, нанотехнології, біотехнології, інформаційні технології, інновації, ефективність
Завантажити pdf (95-102)