Наукові видання

Зайцева О.І., к.е.н., професор;
Бериславська А.В., к.е.н., доцент
Херсонський національний технічний університет
Анотація У статті розглянуто концепція ризику інвестиційного бізнес-проекту на основі методів кількісної оцінки. З позиції невизначеності економічного середовища представлено функцію корисності сприйняття ризику для інвестора та використано кумулятивні профілі ризику, які описують альтернативність інвестиційних бізнес-проектів для забезпечення обсягу поточної вартості чистого грошового потоку. Представлено модель сукупної ризик-компоненти інвестиційного бізнес-проекту в часовому періоді.
Ключові слова інвестиційний ризик, інвестиційний бізнес-проект, методи оцінки ризику, результуючий показник, кількісний аналіз ризику.
Завантажити pdf (165-173)