Наукові видання

УДК: 338.24; DOI: 10.31388/2519-884X-2019-40-171-177

Назва КЛАСИФІКАЦІЯ ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ ПІДПРИЄМСТВА В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ ЯК ДЖЕРЕЛО ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Автор (и) Шарко М.В., д.е.н., професор, Заслужений діяч науки і техніки України, Херсонський національний технічний університет, mvsharko@gmail.com
Прохорчук С. В., к.е.н., професор, Міжнародний університет бізнесу і права
Адвокатова Н.О.,к.е.н., доцент ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет»
Анотація Представлена економічна постановка формалізації і реалізації основних засобів в умовах непередбачуваного впливу зовнішнього середовища на функціонування виробничих об’єктів. Запропоновано структура класифікатора основних засобів підприємств, які функціонують в умовах невизначеності, відмінною рисою якої є наявність інноваційно-інформаційної складової основних засобів підприємств в умовах невизначеності як джерела обліково-аналітичної інформації. Доведено, що об’єкти класифікації основних засобів можуть служити орієнтиром для створення профільних і нормативних актів.
Ключові слова основні засоби, класифікація, амортизація, невизначеність, управління, облік, інформація.
Завантажити pdf (C. 171-177)