Наукові видання

Назва КОНЦЕПТУАЛЬНІ ЗАСАДИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ СФЕРИ ТУРИЗМУ У ПРИМОРСЬКИХ РЕГІОНАХ СТЕПОВОЇ ЗОНИ УКРАЇНИ
Автор (и) Збарський В.К., д. е. н.,професор
Національний університет біоресурсів і природокористування України
Грибова Д.В.,докторант
Таврійський державний агротехнологічний університет
імені Дмитра Моторного
Анотація В статті досліджено теоретичні та прикладні аспекти розвитку туристичної галузі у приморських регіонах зони Степу України. Визначено основні проблеми ефективного функціонування регіонального туризму та сформульовано концептуальні засади забезпечення розвитку даного галузевого напрямку. Одними з базових принципів є багатоукладність, диверсифікація та науково обґрунтована організація підприємницької діяльності.
Ключові слова туризм, регіональний розвиток, концепція, зелена садиба, ресурсний потенціал.
Завантажити pdf (C. 122-128)