21 листопада 2019 року відбулося засідання секції іноземних мов Всеукраїнської науково-технічної конференція студентів і магістрів ТДАТУ імені Дмитра Моторного. Ведучою секції французької мови була студентка групи 21 ПТ Грабовська Яна, яка нещодавно повернулася із зарубіжної практики із Франції (куратор групи – кандидат економічних наук, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Тебенко Вита Миколаївна). Як каже сама Яна: “Подорож до Франції була дуже відповідальним кроком для мене. Протягом трьох місяців я встигла вивчити французьку мову, пізнати культуру, знайшла нових друзів і тепер трішки розуміюсь на ресторанному бізнесі. Це величезний досвід. Незважаючи на всі труднощі та хвилювання, я рада, що мені випала можливість пірнути у Францію”.
![](http://feb.tsatu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/konfer_-uchasnyky_crop4x6-300x200.jpg)
![](http://feb.tsatu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-8e2005c668dbc687f0694730cdde7466-V-225x300.jpg)
![](http://feb.tsatu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-97628c649bf83891af04431fd73022b5-V-300x225.jpg)
![](http://feb.tsatu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-777ad0a20c6305a7a13e392efe376eac-V-225x300.jpg)
![](http://feb.tsatu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-8f065a928743b07bf72d0e4cc2760c9a-V-225x300.jpg)
![](http://feb.tsatu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-ca01620c75b357cbc12f1dfb6f20fbb9-V-225x300.jpg)