Розвиток мовних навичок підприємницької еліти майбутнього

21 листопада 2019 року  відбулося засідання секції іноземних мов Всеукраїнської науково-технічної конференція студентів і магістрів ТДАТУ імені Дмитра Моторного. Ведучою секції французької мови була студентка групи 21 ПТ  Грабовська Яна, яка нещодавно повернулася із зарубіжної практики із Франції (куратор групи – кандидат економічних наук, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Тебенко Вита Миколаївна). Як каже сама Яна: “Подорож до Франції була дуже відповідальним кроком для мене.  Протягом трьох місяців я встигла вивчити французьку мову, пізнати культуру, знайшла нових друзів і тепер трішки розуміюсь на ресторанному бізнесі. Це величезний досвід. Незважаючи на всі труднощі та хвилювання, я рада, що мені випала можливість пірнути у Францію”.