Розклад занять на осінній семестр для студентів ПУА вже доступний для перегляду!

Шановні здобувачі вищої освіти спеціальності 281 “Публічне управління та адміністрування”!

Інтерактивний розклад навчальних занять вже доступний для перегляду на веб-сайті за посиланням (перехід з сайту кафедри: вкладинка Навчання -> Розклад занять). Для перегляду розкладу потрібно обрати академічну групу, після чого можна зберегти посилання на сторінку із розкладом, що буде оновлюватися в реальному часі.

Також розклад у вигляді електронної таблиці можна завантажити на сторінці навчального відділу за посиланням або з веб-сайту факультету.

У друкованому вигляді розклад занять розміщено на інформаційному стенді кафедри (2 поверх 2 корпус).

Просимо слідкувати за можливими змінами в розкладі.

Нагадуємо, що вже 1 вересня в університеті розпочнуться навчальні заняття, перший тиждень буде червоним.