Кафедра ПТБ вітає здобувачів вищої освіти з початком нового навчального року!!!

1 вересня – День знань. Це свято для тих, хто вчиться, і для тих, хто навчає. У цей день урочисто лунають знайомі з дитинства і дорогі всім звуки Першого дзвоника. Надзвичайно хвилююче вони звучать для першокурсників, які в цей святковий день ступають на дорогу Знань і починають свій рух сходинками професійного розвитку. Не менш важливим перший день навчального року є й для більш досвідчених студентів, які завдяки новому світогляду, творчому мисленню, активній громадянській позиції здатні в майбутньому розвивати економічний та інтелектуальний потенціал держави, зберегти надбання поколінь та забезпечити гідне майбутнє України.

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності щиро вітає здобувачів вищої освіти з початком нового навчального року та бажає вам злагоди, добра, натхнення, задоволення від результатів свого навчання!

Нехай 2021/2022 навчальний рік стане для вас роком нових досягнень, наукових відкриттів та особистих звершень, а життя виставляє лише гарні оцінки!

1 вересня 2021 року першокурсники запрошуються на святкове посвячення в студенти, яке відбудеться о 8-00 на площі перед ТДАТУ.

Студентів 2-4 курсів та магістратури куратори груп чекають о 9-00 на першу кураторську годину в аудиторіях:

група 21 ПТ – аудиторія 2.708;
групи 31 ПТ і 11с ПТ – аудиторія 2.705;
групи 41 ПТ і 21с ПТ – аудиторія 2.706;
групи 11 МБ ПТ і 21 МБ ПТ – аудиторія 2.702.
Автор: Галина ГРИЦАЄНКО, доцент