Робота студентського наукового гуртка «Інвестиційний розвиток АПК»

На кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності на постійній основі функціонує науковий гурток здобувачів вищої освіти «Інвестиційний розвиток АПК» (науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент Грицаєнко Микола Ігорович).

В ході роботи здобувачі вищої освіти обговорюють сучасні проблеми інвестиційної привабливості АПК України.

Особливий інтерес у членів гуртка викликають питання залучення іноземних інвестицій в АПК України, розрахунок ефективності інвестицій, порівняння ефективності інвестиційних проектів, обґрунтування інвестиційної стратегії підприємства.

В рамках роботи наукового гуртка здобувачі вищої освіти готують доповіді і презентації, беруть участь у наукових конкурсах та різноманітних наукових конференціях.

Організація науково-дослідної роботи здобувачів вищої освіти у формі наукового гуртка дозволяє залучати до роботи тих, хто виявляють інтерес до наукового пошуку, а також поглиблено вивчати дисципліну «Інвестування».

Бромирський Б., доповідь

Карюк А., доповідь