В рамках дисциплін, які викладаються на кафедрі «Бізнес-консалтинг та міжнародний туризм» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного студенти набувають навичок в сфері самостійного та креативного мислення, вміння цікаво представити результати роботи з інформаційним матеріалом. У відповідності до програм навчальних курсів здобувачі створюють презентаційний матеріал, який потім демонструють на семінарських заняттях, супроводжуючи його відповідною доповіддю. Даний вид робіт здійснюється як індивідуально, так і на базі малих груп. В останньому випадку студенти набувають практичних навичок щодо вміння налагоджувати міжособистісну співпрацю, делегування повноважень тощо. Вашій увазі пропонується презентаційний матеріал наступних курсів: «Інституційна синергія», «Історія економіки та економічної думки», «Рекреалогія та рекреаційні комплекси світу» та «Соціальна відповідальність». Виконавцями є студенти бакалаврату та магістратури спеціальностей «Економіка», «Маркетинг», «Менеджмент», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та «Туризм».

Презентації студентів БКМТ 2021 т.1

Презентації студентів БКМТ 2021 т.2