Робота студентського наукового гуртка «Економіка та розвиток підприємництва»

Для здобувачів вищої освіти галузі знань «Управління та адміністрування» діє студентський науковий гурток «Економіка та розвиток підприємництва». Засідання гуртка відбувається кожний третій четвер місяця. Керівник гуртка к.е.н., доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Тебенко Віта Миколаївна.

Формами роботи студентського наукового гуртка «Економіка та розвиток підприємництва» є: засідання, семінари, робота над проектами в малих групах, участь в наукових конференціях.

Результати наукових досліджень членів гуртка було представлено на ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «Актуальні проблеми сучасної науки, розвитку технологій та менеджменту» (25 листопада 2021 р.,  ХПФК м.Хмельницький) а також на ІХ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ здобувачів вищої освіти ТДАТУ імені Дмитра Моторного (10 листопада 2021 р., ТДАТУ).

Автор: Віта ТЕБЕНКО, доцент