Реалії сучасного світу та нові правила в практиці ділового світу

Перший день зими починається з приємного. Здаємо залік:підводимо підсумок: пережитого, прочитаного, зробленого… З великим задоволення, спостерігаю ,ріст моїх студентів. Здобувачі 21ПУ Публічне Управління Та Адміністрування Переговори є важливою складовою нашого життя, хоча ми над цим не задумуємось.Ми постійно про щось домовляємось, спілкуючись, намагаємось вирішити ті чи інші питання в сім’ї, в діловій сфері тощо. За допомогою переговорів визначають позицію сторін, згоди та залагоджують суперечності.Наші переговори пройшли успішно!У нашого мера було Дві компанії, що пропонували проєкти. Новорічна тематики була доречна, хочете дізнатися більше, ласкаво просимо до нас… прокачаємо компетентність Основи професійної етики та етикету разом . Дякую за підготовку, Світлана Плотніченко!