Особливості проведення ЗНО/ДПА – 2022

30 листопада 2021 року, о 14.30 на платформі Youtube каналу Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (ДпРЦОЯО) за посиланням  https://www.youtube.com/watch?v=y4VSL1VodSk/ відбулася вебконференція з питань особливостей проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та державної підсумкової атестації (ДПА) в 2022 році.

Від Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного до конференції було запрошено к.е.н., доцента кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Андрєєву Ларису Олександрівну, яка виконує функції відповідальної за пункт проведення процедури зовнішнього незалежного оцінювання на базі ТДАТУ.

На конференції було розглянуто такі питання:

1. графік проведення основної сесії ЗНО 2022;
  2. перелік навчальних предметів, за якими проводиться ДПА;
  3. особливості складання тесту з математики, української мови та літератури;
  4. важливість участі майбутніх випускників закладів загальної середньої освіти у пробному ЗНО;
  5. дати проведення пробного ЗНО та дати отримання його результатів;
  6. перелік заходів щодо чіткого проходження всіх етапів як пробного ЗНО, так і основної сесії ЗНО-2022.

В процесі обговорення учасниками конференції було поставлено багато запитань, на які отримано чіткі відповіді.

Автор: Лариса АНДРЄЄВА, доцент