Привітання з Днем студента!

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування щиро вітає здобувачів спеціальності з Міжнародним днем студентів!

Міжнародний день студентів – щорічне міжнародне свято студентської активності, що відзначається 17 листопада. Наразі, головним завданням кожного здобувача є формування нових, сучасних, перспективних знань, набуття вмінь та навичок конкурентоспроможного фахівця на ринку праці! У сучасному світі саме якісна освіта є міцним фундаментом для майбутнього розвитку особистості та виступає запорукою заможності та добробуту!

Вітаємо всіх студентів зі святом! Бажаємо великих прагнень, невгасимого ентузіазму, конструктивної співпраці з науково-педагогічними працівниками кафедри та університету, перемог у наукових конкурсах, олімпіадах та вдалих виступів на наукових конференціях. Зичимо віри й впевненості у своєму успіху!

Нехай студентські роки наповнюються цікавими заняттями, професійними зустрічами, творчим пошуком, великими звершеннями, а Ваші юність і талант будуть спрямовані на розбудову прекрасного майбутнього нашої країни!