Привітання студентів групи 21 ПТ до Дня підприємця

За традицією у першу неділю вересня у нашій країні відзначається День підприємця. Це професійне свято започатковане з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки.

Студенти групи 21 ПТ (куратор – кандидат економічних наук, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Терещенко Максим Анатолійович) привітали енергійних, ініціативних людей, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, з професійним святом.

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та бізнесу  приєднується до вітань та бажає майбутнім підприємцям успіхів у навчанні!

Автор: Галина ГРИЦАЄНКО, доцент