До Дня підприємця – роздуми студентів про вибір свого майбутнього фаху

До Дня підприємця, який традиційно святкується в першу неділю вересня, майбутні підприємці – студенти груп 31 ПТ і 11с ПТ (куратор – кандидат економічних наук, доцент Андрєєва Лариса Олександрівна) – розмірковували над питаннями вибору фаху, завдяки якому буде можливість організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проєкти, своєю працею активно сприяти поступальному розвитку нашої держави.  Ділимося їхніми думками.

Хто я? Я – Мартинов Максим Олексійович, студент групи 11с ПТ.

Навіщо я тут? Я вчуся в ТДАТУ для отримання необхідних знань і диплома, щоб в майбутньому працювати за фахом.

Які у мене здібності? Якщо розбирати характер, то я доброзичливий, добрий, сміливий, дуже працьовитий, якщо мене по-справжньому зацікавить що-небудь, а так же я дуже скромний. Раніше займався такими видами спорту: греко-римська боротьба (5 років в дитинстві), легка атлетика (3 місяці), кік боксом (5 місяців), важкою атлетикою (5 місяців), вільною боротьбою (2 роки). Останній раз займався спортом 2 роки тому, зараз для себе залажу на турнік раз в місяць, але дуже хочу знову піти в спорт.

Що я чекаю від навчання? Я чекаю, що після дворічного навчання я вийду з університету з достатніми знаннями для відкриття свого підприємства або влаштування на роботу з гідною зарплатою.

* * * * *

Хто я ? Я – Розумєйко Анастасія Андріївна, студентка 3 курсу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Навчаюсь на факультеті «Економіки та бізнесу», за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Навіщо навчаюсь на спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»? Мені сподобалася ця спеціальність, бо зараз це затребувана та найпопулярніша  сфера діяльності. У майбутньому з тими знаннями, що надає мені кафедра «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», я зможу з легкістю відкрити своє підприємство і розвивати його.

Які в мене здібності? Як на мене, то я дуже наполеглива людина. Не боюсь брати ініціативу на себе. Вмію йти на риски заради досягнення мети. Приймаю поразки з гордістю. Відповідальна, а також комунікабельна.

Що я чекаю після того, коли закінчу вуз? Я чекаю упевненості у собі. Я переконана, що наші викладачі повністю вкладають у нас всі свої пізнання, і мріють , щоб ми були їх гордістю. Тому, після закінчення вузу я планую стати успішною бізнес-леді або викладачем.

* * * * *

Хто я? Супрун Владислав Миколайович, в перш за все я людина та українець.

Навіщо навчаюсь на спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»? Поступив в університет заради того, щоб, можливо, розкрити новий потенціал, який цілком ймовірно в мене є, або вдосконалити старий, та звісно-ж получити знання.

Які в мене здібності? Мою талант до ведіння переговорів, скажімо між замовником і виконавцем (я буду являтися виконавцем), також маю певний досвід в цьому. Швидко проходжу стадію адаптації до нових умов, швидко засвоюю нову інформацію, й маю факти які підтверджують даний факт.

Що я чекаю після того, коли закінчу вуз? Успішне виконання цілей, які наведені в 2-ом пункті.

* * * * *

Хто я?  Я – Бекетова Анна, 31 ПТ група.

Навіщо я тутДля мене дуже важливо перебувати в потоці людей, у яких так само горить вогонь в очах від бажання вчитися, працювати і досягати своїх цілей. Університет – це таке місце, в якому ти глибше читаєш дані методики поняття і будови бізнесу за даною спеціальністю. Я вибрала підприємництво тому, що бачу в ньому своє майбутнє, а так само свободу вибору і дій. Я розумію, що коли ти починаєш свою справу, ці перші кроки в невідомість лякають, але саме тут в університеті тебе можуть навчити правильно використовувати свій страх і йти далі тільки вперед.

Які у мене здібності? Я цілеспрямована і натхнена людина, що бажає постійно перебувати в дії і саморозвиватися. Я готова приймати і використовувати будь-які можливості, які дає мені життя. У мене є звичка в спілкуванні з клієнтами, продовжую розбиратися в побудові і оформленні контенту в Інстаграмі, займаюся навчанням обробці відео і фотографій.

Що я чекаю від того, коли я закінчу університет? Я бачу себе в кінці навчання повністю готовою до нового етапу в своєму житті. В університеті я досить дізналася про базові завдання, які повинен знати кожен підприємець перед відкриттям своєї справи і як правильно розподіляти свій час і певні завдання, щоб все встигати робити. Знайомство зі студентами та спілкування з одногрупниками зберегло в мені приємні спогади і навіть можливо в подальшому партнерство у відкритті спільних проєктів. Під час навчання, стикаючись з різними завданнями, я знайшла своє справжнє призначення в цьому житті, розумію хто я і навіщо я тут. За що я дуже вдячна своєму університету і викладачам? За надання цієї можливості, а так само одногрупникам, які провели разом зі мною – це чудовий студентський час.

Автор: Лариса АНДРЄЄВА, доцент