м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18. Кабінет 2.205 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: feb@tsatu.edu.ua

Новини та анонси подій факультету

Презентація дисциплін ІІ семестру на кафедрі фінансів, обліку і оподаткування

Наступний крок у своїй діяльності здійснили учасники міжнародного проєкту «Діджиталізація економіки, як елемент сталого розвитку України та Таджикистану (DigEco)» 618270-EPP-1-2020-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP від кафедри фінансів, обліку і оподаткування.

23 вересня, за ініціативи представників робочої групи ДЕМЧУК О.М., ТРАЧОВОЇ Д.М. та СОКОЛА О.Г., відбулася зустріч зі студентським колективом 4 та 1 курсу магістратури спеціальностей ОО і ФБСС на якій було презентовано пілотні дисципліни, які будуть викладатися у ІІ семестрі 2021/2022 н.р.

Олег СОКІЛ розповів про реалізацію проєкту у ТДАТУ, про нові можливості для студентів й викладачів у запровадженні нових дисциплін у магістратурі і перспектив академічної мобільності, представив вітчизняних та закордонних партнерів консорціуму, зазначив мету проєкту, тривалість грантової програми та заходи, що передбачені у рамках реалізації.

Дар’я ТРАЧОВА звернула увагу на унікальний шанс «наживо» поглянути на процес запровадження принципів діджиталізації за кордоном, ознайомитися з її особливостями, а дискусія між учасниками проєкту має невідворотно вести до ефективного удосконалення економічної освіти. Також Дар’я ТРАЧОВА відзначила важливість та цінність цієї програми для кафедри і факультету, закликала як викладачів, так і студентів активно долучатися до всіх етапів реалізації проєкту DigECO.

Олена ДЕМЧУК надала інформацію про статті фінансування проєкту, закупівлю сучасного комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення,   співпрацю та взаємодію між учасниками  програми «Діджиталізація економіки, як елемент сталого розвитку України та Таджикистану (DigEco)» в напрямку підвищення кваліфікації студентів та викладачів у ВНЗ країн-партнерів.

В рамка зустрічі викладачами кафедри було презентовано пілотні дисципліни, які будуть викладатися студентам магістратури 1 курсу навчання:

Олег СОКІЛ висвітив основні задання та напрямки впровадження курсів з дисциплін Big data analytics and business intelligence (АНАЛІЗ ВЕЛИКИХ ДАНИХ ТА БІЗНЕС-АНАЛІТИКА) метою викладання якої є дослідження ефективного вирішення бізнес-проблем, використовуючи операційні дані для створення сховищ даних, застосовуючи інструменти інтелектуального аналізу даних і аналітику для отримання нового уявлення про операції організації та Fintech in banking, insurance and asset management (ФІНТЕХ У БАНКАХ, СТРАХУВАННІ ТА УПРАВЛІННІ АКТИВАМИ), при вивченні якої здобувачі отримують всебічне уявлення про ключові аспекти парадигми і практики ФінТех. Починаючи з теорії та концепцій, студентів будуть навчати поточним розробкам в цій області і тому, як вони можуть інтегрувати парадигми в практику і як практика визначає парадигми.

Дар’я ТРАЧОВА розповіла про запровадження нових дисциплін: Blockchain, Innovation management – метою є формування у студентів цілісного уявлення про суть технології блокчейн та переваги її використання в інформаційних системах and Disruptive technology та Digital Performance in Business – забезпечення розуміння студентами основних понять, категорій, систем та алгоритмів ERP систем в різних галузях економіки, опанування інструментарію, який дозволяє проводити виробниче планування, моделювати потік замовлень і оцінювати можливість їхньої реалізації в службах і підрозділах підприємства, пов’язуючи його зі збутом.

Олена ДЕМЧУК презентувала програму дисципліни Big Data Analytics in Finance (Аналіз великих даних у фінансах), розповіла про формування у здобувачів вищої освіти сучасної системи теоретичних знань та практичних вмінь з аналізу великих даних у фінансах з метою прийняття ефективних управлінських рішень; підвищення ефективності роботи компанії; оптимізації її конкурентоспроможності; пом’якшення ризиків.

доцент Олена ДЕМЧУК

Залишити повідомлення для декана




×