Попит на кваліфіковані економічні кадри існує і зараз!

Сьогодні студенти 1 курсу магістратури спеціальностей маркетинг та підприємництво, торгівля та біржова діяльність відвідали ТОВ Мелітопольський олійноестракційний завод для проходження співбесіди з метою подальшого працевлаштування.

Із нашими здобувачами професійно спілкувався начальник служби продажів заводу Антон Янаков. Треба відмітити, що Антон Сергійович є випускником спеціальності «Економіка підприємства» нашого університету та розпочинав свою роботу на підприємстві менеджером з маркетингу.

Не обійшов увагою студентів і директор ТОВ МОЕЗ Рудченко Сергій Олександрович, який також одержав економічну спеціальність у стінах нашого навчального закладу.

Проведена зустріч показала, що попит на кваліфіковані економічні кадри існує і зараз. А для ефективної роботи на підприємстві наші здобувачі, крім професійної підготовки, повинні досконало володіти англійською мовою, особливо в усному спілкуванні.

Автор: Тетяна ЯВОРСЬКА, професор