Зачекайте,
йде завантаження
м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18 Кабінет 2.405 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: dekanat.feb@gmail.com

Новини та анонси подій факультету

ПО МІСЦЯХ КОЗАЦЬКОЇ СЛАВИ

10 жовтня 2018 року студенти ТДАТУ спеціальностей “Туризм” та “Економіка”  в рамках навчальної дисципліни “Основи туристичної діяльності” відвідали Національний заповідник Хортиця – National Reserve Khortytsya

Під час екскурсії студенти мали нагоду ознайомитись з унікальними місцями козацької історії, відвідати театралізовану виставу Запорізьких козаків, подивитись та сфотографуватися на чудовому оглядовому майданчику ДніпроГЕС.

Унікальний історико-культурний комплекс, що відтворює образ козацької столиці і атмосферу часів козацтва! Не дивлячись на те, що немає жодного підтвердження існування січей на острові Хортиця, сьогодні історико-культурний комплекс “Запорозька Січ” – це одне з найпопулярніших місць на Хортиці серед відвідувачів. Вдало вписавшись в мальовничий ландшафт прибережної смуги острова Хортиця, це козацьке місто залишає незабутні враження завдяки унікальній атмосфері і історичному духу козацтва.

Для студентів ТДАТУ спеціальності “Туризм” ця поїздка мала навчально-пізнавальне направлення, адже майбутня професія передбачає доскональне знання в становленні і розвитку історичних пам’яток рідного краю, для популяризації та використання цих знань в професійній діяльності.

Поїздка мала насичений, цікавий, науково-пізнавальний, дружній характер, під час якого студенти отримали масу позитивних емоцій.

В.С.Демко, викладач кафедри економіки

 

 

Надішліть нам своє питання до факультету
×