Екскурсія до Мелітопольської Районної Ради

В рамках практичної підготовки студентів та з метою ознайомлення з діяльністю органів місцевого самоврядування 11 жовтня 2018 року куратори І.В. Застрожнікова та Ю.Є. Вороніна організували екскурсію для студентів 1 та 2 курсу до Мелітопольської районної ради. Екскурсію та ознайомлення з регламентом роботи Районної ради проводила заступник голови ради Людмила Василівна Шляхтіна. Студенти дізналися, що Районна рада представляє спільні інтереси територіальних громад селищ і сіл Мелітопольського району та діє у межах повноважень, визначених Конституцією України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, іншими законодавчими актами, а також повноважень, переданих ій селищною та сільськими радами. Ознайомилися з тим, як проходять засідання Ради, дізналися хто входить до її президії, які постійні комісії діють в її складі. Отримані знання студенти використають на практичних заняттях з дисциплін «Основи публічного управління» та «Менеджмент в публічному управлінні».