ПІДСУМКИ СТУДЕНТСЬКИХ ОЛІМПІАД ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ МАРКЕТИНГ

З 11 листопада по 5 грудня 2019 на кафедрі маркетингу був проведений перший  тур  І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Маркетинг» та основних дисциплін кафедри.

Захід проводився згідно Положення про Олімпіади, визначає порядок організації та проведення студентської Олімпіади зі спеціальності та навчальних дисциплін серед студентів кафедри «Маркетинг» та інших кафедр факультету Економіки та бізнесу.

Під час проведення охоплено здобувачів ОР «Бакалавр» та здобувачів ОР «Магістр» спеціальності 075 «Маркетинг» та інших спеціальностей факультету економіки та бізнесу.

Олімпіада проведена з метою виявлення та розвитку обдарованої студентської молоді, сприяння реалізації її творчих здібностей; стимулювання творчої праці студентів та відбору студентів для участі у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Маркетинг».

Учасники вирішували конкурсні завдання, які складалися з розв’язання практичних завдань та комп’ютерного тестування. Запропоновані завдання варіювалися відповідно до освітнього рівня учасників олімпіади і передбачали інтеграцію комплексу професійних знань, умінь та навичок зі спеціальності «Маркетинг».

Згідно затвердженого плану на кафедрі маркетингу проведено Олімпіаду зі спеціальності «Маркетинг» та предметні олімпіади з  дисциплін: «Логістика», «Маркетингові дослідження», «Маркетингове ціноутворення», «Маркетингові комунікації», «Аграрний маркетинг», «Контракти та переговори» .

Результати проведення Олімпіад:

Зі спеціальності «Маркетинг» приймали участь 13 студентів ОР «Бакалавр».

І місце Іванова Т.О., студентка 21 МК

ІІ місце Скачков С.В. студент 21 МК

ІІІ місце Евпадченко К.С., студентка 21 МК

З дисципліни «Контракти та переговори» приймали участь 12 студентів ОР «Магістр».

І місце Ліпіна Р.С., студентка 11 МбФк

ІІ місце Вовк І.В.,  студентка 11 МбМк

ІІІ місце Попов М.М., студент 11 МбФк

З дисципліни «Логістика» взяли участь 10 ОР «Бакалвр».

Переможцями олімпіади визначено:

І місце  Лебедка А.А., студентка 41 МК

ІІ місце Куруоглу О.В., студентка 41 МК

ІІІ місце Сінатус А. Л., студентка 41 МК

Латишева Ю.С., студентка 21 с МК

З дисципліни «Маркетингові дослідження» приймали участь 21 студент ОР «Бакалавр».

І місце Плясецька В.Р., студентка 31 МК

ІІ місце Краєва О.В., студентка 31  МК

ІІІ місце Пазенко П.О., студент 31 МК,

Гребельна А.В., студентка 31 МК

З дисципліни «Аграрний маркетинг» приймали участь 10 студентів ОР «Бакалавр».

І  місце  Лактіонов Є.Є. , студент 41 МК

ІІ місце Лебедка А.А., студентка 41 МК

ІІІ місце, Куруоглу О.В.,студентка 41 МК

З дисципліни «Маркетингове ціноутворення» приймали участь 13 студентів ОР «Бакалавр» та ОР «Магістр».

І  місце  Михайлова М.С., студентка 21 МБ МК

ІІ місце Лебедка А.А., студентка 41 МК

ІІІ місце Кашуба Н.І., студент 21 МБ МК

З дисципліни «Маркетингові комунікації» приймали участь 9 студентів ОР «Бакалавр»

І  місце Плясецька В.Р., студентка 31 МК

ІІ місце Краєва О.В., студентка 31 МК

ІІІ місце Пожидаєва І.С., студентка 31 МК

Гребельна А.В., студентка 31 МК

Переможці першого туру Олімпіади рекомендовані до подальшої боротьби у ІІ турі на базі інших ВНЗ.