Підсумки роботи наукового гуртку “Практичні аспекти державного управління” за 1 півріччя 2019-2020 навчального року

З початку заснування кафедри ПУАП, на ній працює науковий гурток “Практичні аспекти державного управління”. Роботу гуртка очолює доцент кафедри Застрожнікова Ірина Володимирівна. У  першому півріччі   2019-2020 навчального року у гуртку було проведено наступні наукові заходи:

1. Підготовлено 12 тез доповідей на конференції у ТДАТУ та поза його межами (ЗНУ м. Запоріжжя, ХНАУ м. Херсон, ХНТУ м. Херсон).
  2. Підготовлено 1 работу на участь в обласному конкурсі обдарованої молоді.
  3. Проведено 1 виїздне засідання гуртку на науковий захід з державного управління (ДДАЕУ, місто Дніпро).
  4. Проведено 2 зустрічі з представниками державної влади. До учасників гуртку з цікавими лекціями завітали  начальник юридичного відділу Мелітопольської РДА Берегович Ірина Володимирівна та завідувач Мелітопольського лабораторного центру МОЗ України Скляров Роман Васильович . За результати цих зустрічей, члени гуртку отримали багато корисної практичної інформації у галузі державного управління, зокрема, про  децентралізацію влади, про проблемні аспекти керівництва державними підприємствами та установами, про правовий статус державного службовця та сучасне реформування державної влади.

За підсумками роботи гуртку у 1 півріччі поточного навчального року найактивнішим учасником став студент магістратури Дмитро Самофалов, який взяв участь в обласному конкурсі обдарованої молоді, виїздному засіданні наукового гуртку, а також у 4 конференціях у ТДАТУ та поза її межами. Також слід відмітити активну роботу Маргарити Ткаченко, Наталі Танасової, Анастасії Крись, Галини Лупандіної, Альони Саржан. Вітаємо, так тримати!!!