Кафедра ПТБ на фестивалі бізнес-ідей «StartUp Fest»

29 листопада 2019 року в Запоріжжі у виставковому центрі «Козак-Палац» відкрився фестиваль бізнес-ідей «StartUp Fest». Фестиваль спрямований на розвиток стартап-руху і популяризацію підприємницької діяльності. Захід відбувся з ініціативи обласної та міської влади, Запорізької торгово-промислової палати і ТПП України, а також за підтримки проекту ПРОМИС в рамках програми підтримки МСП в Запоріжжі.

Для учасників фестивалю виступили експерти з Великобританії, Канади, Польщі, України. Серед них: заступник директора відділу міжнародного розвитку Посольства Канади в Україні Бронвін Круд, представник муніципалітету Вон (Канада) Рафаель Коста, заступник голови правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Яна Підлісна, партнер Британської акселератора EX1P Наталія Рязанова, представники проекту «Польсько-український міст стартапів ».

Протягом дня на фестивалі працювали п’ять тематичних секцій:

• як правильно вибрати і купити франшизу успішного бізнесу;
  • підтримка в Україні стартапів і сучасні світові тенденції розвитку;
  • взаємодія бізнесу, студентів і педагогів в напрямку розвитку Розумного міста;
  • діловий клуб «Жіноча ліга» Запорізької ТПП – про жіноче стартап-рух;
  • фандрейзинг та фінансування.

Крім цього, відбувся круглий стіл, присвячений підтримці інноваційних економічних ініціатив муніципалітетами, а також інтерактивні тренінги, бізнес-квести.

В роботі фестивалю від Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного взяли участь викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності – кандидати економічних наук, доценти Болтянська Лариса Олексіївна (керівник групи і головний організатор поїздки) і Тебенко Віта Миколаївна, а також студенти економічних спеціальностей.

Учасники заходу отримали незабутні враження та корисну інформацію, які будуть в пригоді не тільки для покращення якості освіти, але й зіграють позитивну роль у вихованні майбутніх фахівців