ПІДСУМКИ НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ З МАРКЕТИНГУ СТУДЕНТАМИ 2 КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МАРКЕТИНГ»

21.06.2019р. підводились підсумки навчальної практики з маркетингу студентами 2 курсу спеціальності «Маркетинг».

Під час проходження навчальної практики, студенти 2 курсу показали свої знання та вміння щодо пошуку, опрацюванню та систематизації маркетингової інформації. Базові знання з дисциплін «Товарознавство» та «Маркетинг» дали можливість зробити аналітичний звіт про роботу підприємств, які були обрані як базу дослідження.

При виконанні поставлених завдань студенти розкрили вміння будувати організаційно – управлінські структури відділів та служб маркетингу на підприємствах, аналізувати та розраховувати показники оцінки товарного асортименту, давати узагальнену оцінку цінової, комунікаційної та збутової політики підприємств. Заключним етапом написання звіту практиці було спроба запропонувати та економічно обґрунтувати маркетингові пропозиції з покращення роботи підприємств.

Студенти представили свої звіти та прилюдно їх захистили, маючи при цьому можливість поспілкуватись, посперечатись у маркетингових питаннях, сучасних проблемах підприємств та шляхів їх вирішення.