ЗАКІНЧЕННЯ ПРАКТИКИ 1 КУРСУ «ВСТУП ДО ФАХУ» ТА ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ

Навчальна практика проводилась кафедрою маркетингу у відповідності із навчальним планом першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 075 «Маркетинг». Згідно з наказом по Таврійському державному агротехнологічному університету №686 – ПР від 02 травня 2019 року термін проведення практики від 03.06.2019 по 21.06.2019р. Керівниками проведення навчальної практики є: д.ф.н., проф. Олексенко Р.І., к.е.н. доцент Колокольчикова І.В.

За встановлений період, студентами ознайомились з історією та бібліотекою університету, мали зустрічі з практиками сфери надання рекламних та споживчих послуг. Виконані самостійні завдання покращили теоретичні знання та практичні навички при знайомленні з майбутньою професією.

Після формування звітів, 21.06.2019р. вони були прилюдно захищені. Студенти доповідали про професії сфери маркетингу, їх переваги та недоліки. Також було представлено презентації про відомих маркетологів світу.

Керівники практики висловлюють подяку працівникам університету, а також виробникам, які протягом навчальної практики проводили екскурсії, надавали практичні поради та консультації.