ОПП “Публічне управління та адміністрування” першого рівня освіти пройшла акредитацію

На засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, що відбулося 21 грудня 2021 року ухвалено рішення про акредитацію освітньо-професійної програми “Публічне управління та адміністрування першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.
Нагадаємо, що минулого року кафедра успішно пройшла акредитацію освітньої програми другого (магістерського) рівня, а отже, освітні програми за обома рівнями вищої освіти, за якими здійснюється підготовка здобувачів за спеціальністю 281 “Публічне управління та адміністрування” у ТДАТУ вже є акредитованими, що свідчить про високий професіоналізм співробітників кафедри та високу якість освіти за цими програмами.