Добрій справі карантин не перешкода

Напередодні свята Дня Святого Миколая, викладачі кафедри публічне управління, адміністрування та права ТДАТУ отримали листи-побажання від дітей, які проживають в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.
20 грудня 2021 року з нагоди Дня Святого Миколая викладачі кафедри публічне управління, адміністрування та права з благодійною метою відвідали «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей». Посланці Святого Миколая приготували подарунки для всіх діток – від найменших (3роки) до найстарших (14 роки). Викладачі кафедри передали солодкі подарунки, речі, а також виконали побажання дітей, які вони написали у листах. Усе це було вручено керівництву закладу для вихованців.