Онлайн зустріч студентів 2 та 3 курсу зі старшим консультантом Національного банку Канади Ангеліною Галкіною

В рамках проведення навчальної практики 18 травня 2020 року на кафедрі маркетингу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбулася он-лайн зустріч студентів другого та третього курсів спеціальності «Маркетинг» факультету економіки та бізнесу з випускницею університету, нині старшим консультантом Національного банку Канади Ангеліною Галкіною.

З перших хвилин своєї доповіді Ангеліна зацікавила аудиторію своєю щирістю, відвертістю, бажанням поділитися досвідом свого становлення як спеціаліста в іншій країні. Вона відверто розповіла про складнощі з якими вона стикнулася на перших етапах перебування в Канаді та шляхах їх подолання. Наполегливість, цілеспрямованість, працездатність, професіоналізм, вміння боротися з труднощами – основні складові успіху Ангеліни.

В своїй доповіді на тему: «Модель поведінки споживача харчових продуктів в Канаді» вона вказала на різницю в перевагах щодо вибору основних продуктів споживання в Україні та Канаді, складі споживчого кошика, частоті здійснення закупок та часі, що витрачається на закупівлю, виборі торгової точки.  Вона акцентувала увагу на дуже широкому асортименті продуктів харчування в супермаркетах Канади, особливостях фасування продукції та її розміщення в торгових залах магазинів.

Ця тема оказалася дуже цікавою для аудиторії і тому під час та після доповіді Ангеліні задавали багато професійних питань з особливостей формування товарного асортименту, ціноутворення, просунення та розподілу основних видів харчових продуктів в Канаді. Ангеліна з задоволенням відповідала на ці питання, висловлювала свою точку зору та надавала поради. Віна показала нашим студентам на власному досвіді як можна, отримавши достойну освіту та професію маркетолога у ТДАТУ, стати успішним, заможним та затребуваним у різних кінцях світу.

Зустріч видалася дуже цікавою, жвавою і корисною. Дякуємо Вам, Ангеліно!

к.е.н., доцент кафедри маркетингу Арестенко Т.В.