Онлайн зустріч студентiв 2 та 3 курсу зі cпеціалістом з глобального контролю та консолідації SGRE  в Данії Наталією Івановою.

В рамках проведення навчальної практики 21 травня 2020 року на кафедрі маркетингу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбулася он-лайн зустріч студентів II та III курсів спеціальності «Маркетинг» факультету економіки та бізнесу з випускницею університету, сьогодні cпеціалістом з глобального контролю та консолідації SGRE  в Данії Наталією Івановою.

Наталія поділилася зі аудиторією етапами свого становлення як спеціаліста. Свій перший виробничий досвід вона отримала в компанії «Чумак»  – компанії національного рівня, одному з найбільших підприємств в Україні. Одразу після закінчення Таврійського державного агротехнологічного університету у 2011 році вона почала працювати адміністратором відділу з Трейд-Маркетингу в даному підприємстві, а потім фахівцем з обслуговування клієнтів у відділі постачання. У 2014 році вона переїхала до Данії, зайнялася активним вивченням датської, німецької, іспанської мови, удосконаленням англійської. Удосконалювалася в професійному плані, відвідувала курси. І з початку 2017 року Наталія – фінансовий контролер по проектах, а з 2020 року – фахівець з глобального контролінгу і консолідації в компанії Siemens Gamesa Renewable energy, світовому лідері в області вітроенергетики.

Вона розповіла про труднощі, з якими вона стикнулася на перших етапах перебування в Данії, та шляхи їх вирішення. На її думку, головне – не боятися змін, бути цілеспрямованим, наполегливим, працездатним, мати бажання вчитися та удосконалюватися.

Під час та після доповіді Наталії задавали багато питань в області її професійної діяльності, а також можливостей працевлаштування наших спеціалістів в Данії. Вона дуже детально давала відповіді на ці питання та надавала поради. Її особистий шлях становлення як професіонала підтверджує, що достойна освіта в ТДАТУ  – це реальна можливість побудувати кар’єру, бути затребуваним не тільки в Україні, а і в інших країнах світу, стати успішним.

Зустріч видалася дуже цікавою і корисною. Дякуємо Вам, Наталія!

к.е.н., доцент кафедри маркетингу Арестенко Т.В.