Розпочалися консультації до екзаменів майбутніх агроінженерів

Тиждень з 18 по 22 травня 2020 року видався дуже насиченим для викладачів кафедри підприємництво, торгівля та біржова діяльність. До навчальних практик, які розпочалися на цьому тижні, додались консультації, підсумкові модульні контролі (ПМК 2) та їхнє обговорення для здобувачів ступеня вищої освіти “Магістр” першого року навчання, консультації та екзамени для здобувачів ступеня вищої освіти “Бакалавр” четвертого (випускового) курсу різних спеціальностей, захисти курсових робіт тощо.

На фото: кандидат економічних наук, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Андрєєва Лариса Олександрівна разом з кандидатом економічних наук, доцентом кафедри менеджменту Сурженко Ноною Вікторівною проводить консультацію до екзамену майбутніх агроінженерів