Онлайн-заняття зі студентами заочної форми навчання на кафедрі ПТБ

В зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією освітній процес для студентів заочної форми навчання здійснюється в змішаному форматі. Безпосередньо заняття  відбуваються в режимі відео-конференцій з використанням програми ZOOM. Методичні матеріали до лекцій, практичних і семінарських занять, тести для самоперевірки знань, завдання та методичні рекомендації до курсових робіт, самостійної роботи студентів розміщені на освітньому порталі університету. Проведення контрольних заходів – ПМК та екзаменів – планується в режимі офлайн.

Викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ТДАТУ проводять величезну методичну роботу з наповнення освітнього порталу необхідними матеріалами. Крім цього, ними здійснюється організація і проведення онлайн-занять, перевірка виконання студентами завдань, онлайн-консультації, в тому числі індивідуальні.