Обговорення кодексу честі університету зі студентами 21МБМК

13 грудня 2019 року у 21МБМК групі був проведений захід з приводу обговорення Кодексу честі Університету. Разом з куратором к.е.н., доцентом Арестенко Т.В. магістри розглянули основні принципи Кодексу, норми етичної поведінки, політику академічної чесності та інші питання Кодексу.

В процесі обговорення дійшли до висновку, що дотримання Кодексу честі дозволить забезпечити здоровий соціально-психологічний клімат в колективі, що в свою чергу буде сприяти отриманню високих результатів дослідницької та освітньої діяльності, допомагати  у вихованні свідомо діючої, морально зрілої, соціально активної молоді, здатної до саморозвитку та самовдосконалення.