Навчальна практика на кафедрі обліку і оподаткування

4 червня 2020 року в межах навчальної практики для студентів 1-3 курсу спеціальності 071 «Облік і оподаткування» було проведена он-лайн зустріч з провідним фахівцем з впровадження програмних засобів ТОВ «Союз-НТ», адміністратором реєстрації ТОВ “Центр сертифікації ключів «Україна» Смирновою Ганною Володимирівною та юрисконсультом ТОВ «Союз-НТ» Олексюком Романом Ігоровичем.

Ганна Володимирівна розповіла про нові тренди та можливості практичної діяльності бухгалтерів за умов дистанційної роботи у теперішніх умовах з використанням цифрових підписів та електронної звітності. Особливу зацікавленість у студентів викликали надані рекомендації з першочергового набуття конкретних компетенцій протягом навчання у ТДАТУ, які необхідні бухгалтеру, аудитору та спеціалісту з оподаткування для впевненого конкурування на ринку праці.

Окреме питання про необхідність відповідних знань та навиків у сфері юриспруденції для бухгалтера-професіонала було розкрито Романом Ігоревичем. Наведені цікаві факти та приклади викликали великий інтерес серед студентів .

Кафедра обліку і оподаткування ТДАТУ щиро вдячна Ганні Володимирівні та Роману Ігоревичу за надану актуальну інформацію майбутнім бухгалтерам та сподівається на подальшу співпрацю.

Профіль Смирнової Ганни Володимирівни у Facebook

Профіль Смирнової Ганни Володимирівни у Instagram