Онлайн семінар з розробки туристичних продуктів

Онлайн семінар з розробки туристичних продуктів для студентів спеціальності 242 «Туризм» 1 та 2 курсів навчання в рамках навчальних практик

В рамках навчальних практик «Вступ до фаху» для студентів 1 курсу та «Туристична діяльність» для студентів 2 курсу онлайн на платформі ZOOM 5 червня 2020року проходив семінар, темою якого було «Туристична послуга та етапи її розробки». Тренерами семінару виступали  Мищенко І.О. – директор ДОЛ “Азовські зорі” та Сахацькая Т.М. – заступник директора з організаційних питань. У рамках заходу здобувачі освіти мали можливість познайомитись з етапами розробки туристичної послуги, задати питання та почути поради. Завдання, які розв’язувались під час семінару дали змогу виявити здатності та можливості студентів щодо роботи по створенню туристичного продукту і отримати оцінку професіоналів.

Співпраця з фахівцями цієї сфери дала можливість розглянути питання практичної підготовки студентів та прийняти до впровадження пропозиції фахівців цієї галузі, які спрямовані на отримання відповідних компетентностей, а саме: вміння виявляти, ставити і вирішувати проблеми; здатність планувати та управляти часом; здатність працювати в команді та автономно; здатність визначати індивідуальні туристичні потреби, використовувати сучасні технології обслуговування туристів та вести претензійну роботу тощо.