НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА НА КАФЕДРІ ОБЛІКУ І ОПОДАТКУВАННЯ З АННОЮ СМИРНОВОЮ

04 червня 202 р. відбулася зустріч студентів бакалаврів зі спеціальності «Облік і оподаткування» із провідним фахівцем по впровадженню програмних засобів ТОВ «Союз-НТ», адміністратором реєстрації ТОВ «Центр сертифікації ключів «Україна» Смирновою Ганною Володимирівною.

Ганна Володимирівна ознайомила студентів з особливостями роботи електронних засобів формування, групування та представлення бухгалтерської інформації. Окрім цього на окремих прикладах було показані основні переваги користування ЕЦП та КЕП, принципи роботи програмного забезпечення «М.Е.Doc», програмних РРО «СОТА Каса» та «Cashalot».
Студенти спеціальності «Облік і оподаткування» взяли активну участь у симуляції документообороту звичайних господарських операцій промислово-торгового підприємства та супермаркету, що наглядно показало принципи обліку, комунікації та встановлення зв’язків. Цей наглядний приклад продемонстрував рутинність та повільність застарілих методів укладання торгових угод, постачання продукції та контролю розрахунків.
Майбутніх випускників ТДАТУ зацікавила можливість використання цифрових засобів обліку, аналізу, аудиту та контролю операцій на підприємстві.

Кафедра обліку і оподаткування ТДАТУ щиро вдячна Ганні Володимирівні за надану актуальну інформацію майбутнім бухгалтерам та сподівається на подальшу співпрацю у наступному семестрі при проведенні практичних занять із вивчення принципів роботи програмного продукту М.Е.Dос та ін.