Екскурсія студентів-фінансистів до Податкової інспекції

8 червня 2021 року студенти спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” в рамках навчальної практики відвідали Мелітопольську державну податкову інспекцію Головного управління Державної податкової служби у Запорізькій області.

Екскурсію проводила завідувач Мелітопольського сектору організації роботи організаційно-розпорядчого управління ГУ ДПС у Запорізькій області Конон Олена Миколаївна. Студенти отримали цікаву та корисну інформацію про Центр обслуговування платників, підрозділи податкової служби, послуги, які вона надає, особливості оподаткування фізичних та юридичних осіб, податкову звітність, податкові перевірки, роботу податківців з боржниками, адміністрування податків та зборів, інформаційні системи у сфері оподаткування тощо.

Дякуємо організаторам за цікаву екскурсію!

доцент Сергій КОСТОРНОЙ